Podpořte nás na portálu www.givt.cz

 

 

Vážení přátelé,

 

nedávno jsme se zapojili do projektu GIVT.cz. Co to znamená? Díky GIVTu nyní můžete naši organizaci finančně podpořit a nezaplatíte nic navíc.

 

Dělá se to takhle:

  1. Při vašich běžných nákupech na internetu navštívíte portál www.givt.cz.

  2. Zde si jednoduše vyberete e-shop, na kterém se chystáte nakoupit, a zvolíte, že chcete svým nákupem podpořit právě naši organizaci. Kliknete na tlačítko „zahájit nákup“.

  3. Na e-shopu úplně běžně nakoupíte a zaplatíte stejnou částku jako obvykle. Určité procento z této sumy ale tentokrát přispějete na provoz naší organizace!

Kdybyste si nevěděli rady, tohle video Vám názorně ukáže, jak nákup přes GIVT udělat. Je to vážně jednoduché!

 

Této skvělé možnosti můžete využít již na více než 500 e-shopech, mezi které se řadí taky mall.cz, booking.com nebo bata.cz. Přes GIVT můžete nakoupit v podstatě cokoli od pizzy k večeři až po dovolenou. Ověřte si to na kompletním seznamu e-shopů.

Co udělat pro to, abyste nás nikdy nezapomněli podpořit?

Přidejte si do Vašeho prohlížeče jednoduché rozšíření, které Vám vždy připomene, že jste na e-shopu, přes který je možné přispívat. Pro přidání tohoto rozšíření do Vašeho prohlížeče klikněte sem.

 

Máte nás rádi? Zkuste nás tedy při svých běžných nákupech podpořit. Nechceme, abyste nakupovali více, než jste zvyklí, ale stačí, když si na nás vzpomenete, když už něco na internetu nakupujete. Vy nezaplatíte nic navíc, a nám to pomůže!

Děkujeme, že jste s námi!

 

RC Krteček Sva-Mi, z.s.

 

 

 

 

Podpořte nás na portálu www.givt.cz

Naše rodinné centrum je zapojeno do projetku společnosti GIVT.

GIVT je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací. Vy nakupujete a z vašeho nákupu se zasílá Vámi zvolené organizaci část peněz z vaší útraty.

Zvolte si svůj oblíbený sportovní klub, kulturní organizaci, charitu nebo zájmovou skupinu. Vyberte si na stránkách www.givt.cz internetový obchod, kde běžně nakupujete. Z každého vašeho nákupu jde předem dané procento přímo na účet zvolené n...eziskové organizace!

Givt.cz sdružuje internetové obchody, na kterých se běžně nakupuje, například Baťa.cz, Kasa.cz nebo Tescoma a jiné a  taktéž neziskové organizace.

V praxi to funguje tak, že když chcete nakoupit například na e-shopu Baťa.cz a navštívíte před nákupem portál GIVT, tak část peněz z Vašeho nákupu půjde na neziskovou organizaci, kterou si sám/sama zvolíte. Důležité je říct, že neplatíte nic navíc a také pro neziskové organizace je spolupráce s GIVT bezplatná.

Registraci můžete vyplnit jednoduše na webových stránkách společnosti GIVT v sekci Přidejte se: https://givt.cz/pridejte-se a podpořit tak naše rodinné centrum.

Děkujeme.